Úterý, 18 června, 2024
Home Pro Ženy Na vánoční večeři jsem si začala s mým švagrem: Viděla nás moje máma, ale její reakce mě dostala do kolen

Na vánoční večeři jsem si začala s mým švagrem: Viděla nás moje máma, ale její reakce mě dostala do kolen

by svet zeny

Dvě diametrálně rozdílné sestry a jeden muž
Hana nikdy nepatřila mezi ženy, které by toužily po rodině. Vždy byla spíše volnomyšlenkářka a celý svůj život si užívala svobody. To bylo pro ni nejvíc a projevovalo se to ve všech ohledech. Milovala cestování, tak trochu život na hraně a všechno kolem toho si moc užívala.

Její sestra Karin byla přesný opak. Vždy toužila po dětech, manželovi a vydávala se na dnešní dobu opravdu mladá, protože měla čerstvých 18. Hned na to otěhotněla a stala se dvojnásobnou mámou. Svůj život milovala a neuměla si ho jinak předtavit.

Tím, že Hana ani náhodou nebyla rodinný typ, vánoční večeře byla vždy u Karin. Každý rok se tam setkala celá rodina. Přestože Hana tuto tradici moc nemusela, vždy přicestovala i když byla na druhém konci světa. Letos však byly svátky v něčem jiné. Stalo se něco, co nikoho ani ve snu nenapadlo, že může nastat.

„Vždy mi byl Gregor, muž mé sestry velmi sympatický. Byl zkrátka atraktivní, šarmantní, milý a pozorný. Jednoduše splňoval atributy perfektního chlapa. A během večeře na Vánoce jsem ho začala vnímat nějak jinak. Asi tomu pomohl i alkohol, ale flirtovala jsem s ním.Ve velkém.A k mému překvapení mi to i opětoval.Začalo to nevinně doteky, než byli ostatní v jídelně a přešlo to do vášnivých polibků.Aspekt toho, že ná někdo může přistihnout zvyšoval mou touhu po něm.No a ono nás i někdo uviděl. Moje máma.“

Ve chvíli kdy je uviděla zůstala jako paralyzovaná. Podívala se na ně a beze slova odešla. Tvářila se, že tam nebyla a nic neviděla. Dokonce u stolu se s nimi opravdu bavila jako kdyby se nic nestalo. Nechtěla, aby se někdo o tom dozvěděl. Natož ne její druhá dcera.

„Byla jsem v šoku z toho, že máma to nechala jen tak plavat. Moje sestra se to nedozvěděla a my se s Gregorem také tváříme, že se nic nestalo. Pokud bych však mohla vrátit čas, udělám to znovu. Nevím proč, ale mám na něj jakousi zvláštní slabost…

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články