Úterý, 18 června, 2024
Home Pro Ženy Princezny, které brzy ovládnou budoucnost. Na výsluní nebude jen Charlotte či dcera Meghan

Princezny, které brzy ovládnou budoucnost. Na výsluní nebude jen Charlotte či dcera Meghan

by svet zeny

Přestože jsou teprve malými holčičkami, už teď je jasné, že je čeká zářivá budoucnost. Jako na kotníky královských rodin se na ně už nyní zaměřuje veškerá pozornost z celého světa.

Princezna Charlotte
Jednou z nejvýraznějších dětských princezen je už nyní princezna Charlotte, dcera vévodkyně Kate a prince Williama. Jediná holčička budoucího krále na sebe strhává pozornost už od narození ai když je velmi nepravděpodobné, že se jednoho dne dostane k trůnu, faktem je, že si ji lidé zamilovali, jako by měla být skutečnou královnou. Charlotte je ikonická natolik, že se podobné kousky oblečení, ve kterých ji paparazzi nafotí, vyprodávají v obchodech obrovskou rychlostí.

Rozkošná princezna je také malá šibalka, která svými grimasami baví masy lidí – podobně, jako kdysi malý Harry. Mladší sestra George se ksichtí, vyplazuje jazyk a působí jako šťastné dítě z milující rodiny. I proto si srdce lidí získala už teď – a není pochyb o tom, že si přízeň světa podrží ještě dlouhá léta.

Lilibet Diana
Meghan Markle způsobila v královské rodině pořádný rozruch už jen tím, že začala randit s princem Harrym. Jejich vztah byl od prvního momentu jednoznačně nekonvenčním pro monarchii, jelikož byla Meghan již v minulosti rozvedena a navíc působila jako americká herečka. Kariéry se však vzdala a přijala titul vévodkyně, který jí zůstal do dnešního dne, přestože působí ve Spojených státech a manželé natrvalo opustili Británii.

Krátce před létem se dvojici narodilo druhé miminko, dcera Lilibet Diana. Jméno dostala po královně Alžbětě, kterou zvykli právě přezdívat Lilibeth, zatímco prostřední jméno sloužilo jako pocta Harryho mámě, princezně Dianě. I když vzezření zdědila zřejmě po svém otci, nepochybně má něco i po své mámě – a pokud to bude právě její průbojnost a odvaha, je téměř jisté, že z Lilibet jednoho dne bude hvězda. A to navzdory tomu, že titul oficiální princezny se jí zřejmě nikdy nedostane.

Princezna Gabriela
Dcera monackého knížete Alberta a princezny Charlene, která byla kdysi profesionální plavkyní, má zatím jen 7 let. Gabriela je hned za svým bratrem dvojčetem hned druhou v pořadí na monacký trůn – a to navzdory tomu, že na svět přišla o několik minut dříve, než on. Přesto si však získává přízeň tamního lidu a zdá se, že o ní budeme teprve slyšet. Rozkošná blondýnka totiž na veřejnosti sice vystpuje jen zřídka, ale když se už ukáže, jedná se o hotovou senzaci.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články