Čtvrtek, 18 července, 2024
Home Pro Ženy Ideální sexuální poloha pro Býka, Raka či Střelce? Hvězdy říkají jasně, zkuste tyto…

Ideální sexuální poloha pro Býka, Raka či Střelce? Hvězdy říkají jasně, zkuste tyto…

by svet zeny

Sexualitu ovlivňuje nejen naše výchova (ať už rodinná nebo sexuální a společenská), zaručeně se do ní promítají také vlastnosti našeho charakteru. I ty, které podle astrologů dostáváme do vínku ve znamení horoskopu.

Britský portál PsychicWorld.com iv souvislosti se znameními horoskopu nedávno přinesl seznam ideálních sexuálních poloh pro jednotlivá znamení.
Znamení, ve kterém jsme se narodili, určuje částečně náš charakter a postoj v rámci sexuálních preferencí, tužeb, jejich uspokojování či objevování nových věcí v rámci naší sexuality. Britský portál PsychicWorld.com iv souvislosti se znameními horoskopu nedávno přinesl seznam ideálních sexuálních poloh pro jednotlivá znamení. Už jste je vyzkoušeli? Pokud ne, možná vás inspiruje. Ať už to, co se doporučuje vašemu nebo jinému znamení.

Beran

Jací jsou to milenci: Se silnou osobností a bezmeznou energií jsou lidé narození ve znamení Berana neúnavní a spontánní milenci. Dynamické hry a hraní rolí jsou pro ně v ložnici nezbytností, což je magnetem pro mnohé partnery. Ti se k nim rádi vracejí.
Ideální poloha: Rozčesnutý bambus – tato poloha dodává nový náboj klasickému misionáři. Položte jednu nohu přes rameno svého partnera a jednu nechte nataženou u těla, abyste umožnili hlubší fyzické spojení.

Býk

Jací jsou milenci: Venuše, planeta lásky a domova, je jejich vládnoucí planetou, takže emocionální spojení je klíčem k jejich sexuálnímu potěšení. Dobrodružství na druhé straně není pro ně silnou stránkou; vyzkoušená a důvěryhodná je jejich cesta v životě a v lásce.
Ideální poloha: Nirvana je pozice tváří v tvář, která vás přiblíží ke všem částem těla vašeho milence. Tato klasika Kamasutry, vhodná pro pomalý a smyslný rytmus, umožňuje dlouhé a intenzivní vyvrcholení.

Blíženci

Jací jsou milenci: Pravděpodobně nejsexuálnější znamení zvěrokruhu, jehož zástupci jsou v posteli velmi hraví. Jak vzdušné znamení se však lehce začnou nudit! Proto potřebují neustále okořenit rutinu a zkoušet nové věci.
Ideální poloha: Standing ovation (Na stojáku!) – je to všestranná pozice, kterou lze zaujmout kdekoli, od sprchy až po kuchyň, vždy se najdou nová místa k objevování. Je to jednoduchá a přitom velmi efektní poloha pro hravé blížence.

Two beautiful sexy women lesbian couple in the bed

Rak

Jací jsou milenci: Jako hlavní vodní znamení jsou hluboce emocionální a známí jako beznadějní romantici. Přestože chvíli trvá, než vylezou ze své ulity, když to udělají, v posteli se projeví jako skuteční mistři a inovátoři.
Ideální poloha: Houpací koník je pozice, která funguje na prohloubení vašeho duchovního a smyslového spojení s partnerem. V intimitě je něco, co toto znamení velmi vzrušuje. Střídat tuto polohu však můžete s polohou „na pejska“ – to je nejlepší volba, kdy je neustále se měnící Rak připraven zamíchat věcmi. Drsné a vášnivé, existuje několik variací, které můžete vyzkoušet!

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články