Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Umělé stromky jako živé

Umělé stromky jako živé

by adminvito

Hledáte perfektní vánoční stromeček? Největší výběr kvalitních umělých stromků naleznete na svetstromku.cz. Tento e-shop působí i v zahraničí, takže umělé stromky používá také v překladech. V Maďarsku se překládají jako műfenyő, v Rumunsku brad artificial a v Rakousku weihnachtsbaum künstlich.

Umělé vánoční stromky jsou skvělou volbou, chcete-li mít tradiční vánoční výzdobu bez starostí s údržbou živého stromku. Existuje spousta možností pro výběr, včetně zelených, bílých a zasněžených. Nabídka umělých stromků je široká, takže zaručeně naleznete ten nejkrásnější pro vás.

Při výběru umělého stromku se můžete rozhodovat mezi různými výškami, typy a tvary stromků. Umělé stromky se odlišují také tvarem a barvou jehličí.

Jehličí oblíbeného smrku je kratší a ostré. Jedlové jehličí je na rozdíl od smrkového širší, větší a ploché. Borovice je zase charakteristická hustým, hladkým a dlouhým jehličím.

Klasickou volbou a asi nejběžnější verzí umělého vánočního stromku jsou zelené stromky. Podle druhu stromku může mít jehličí bledší nebo tmavší barvu. Oba odstíny barvy jsou přirozené, takže dokonale imitují živý stromek.

Stříbrně zelené jehličí dodává stromku jedinečný zimní vzhled a působí velmi autenticky.

Bílé a zasněžené stromky jsou trendem již několika sezón. Umělé stromky mohou být hustě pokryty nánosem umělého sněhu nebo jsou zasněženy jen konce větviček či větvičky jsou jen jemně poseté sněhem. Zasněžené stromky zaručeně vnesou do domácnosti zasněženou vánoční atmosféru.

Jehličí stromků je vyrobeno z kvalitních materiálů, takže napodobuje skutečné živé jehličí. Umělé stromky naleznete v různých provedeních. Nejlevnější verzí jsou klasické PVC stromky, moderní a cenově dostupné jsou 3D stromky a nejluxusnější verzi tvoří FULL 3D stromky.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články