Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Zlatý dukát se jménem oslavence je ideální dárek ke svátku

Zlatý dukát se jménem oslavence je ideální dárek ke svátku

by svet zeny

Chystáte se zrovna oslavit svátek svých milovaných? Pak rovnou zapomeňte na tuctové dary, jako jsou ponožky, lahve či knihy. Tentokrát raději darujte něco opravdu jedinečného. Něco, co postupem let roste na hodnotě. Čím určitě uděláte radost?

Jedinečný zlatý dukát

Nejlepší bude, když budoucímu oslavenci necháte vyrobit vlastní zlatý dukát, na jehož přední straně bude vyryté jméno a na zadní příjmení. Takový parádní dárek vytváří v současné době Pražská mincovna, která vás potěší 23,66karátovým výrobkem s hmotností 3,49 gramů.

Zlatý dukát vám samozřejmě přijde zabalený v průhledném obalu, který jej chrání před poškrábáním či poškozením. Následně je položený do úhledné dárkové krabičky. V balíku najdete i certifikát pravosti, abyste měli jistotu, že se jedná o 100% zlato se vším všudy.

Proč právě zlato?

Možná si říkáte, že zlato je jen jakási bezcenná ozdoba, která bude ležet ve vitríně. Opak je pravdou. Tento žlutý kov je totiž postupem času dražší a dražší. Co to znamená? Pokud jej koupíte nyní, za několik let bude mít klidně několikanásobnou hodnotu (za posledních osmnáct let si zlato připsalo 400 %).

Přesně proto je považovaný za ideální a bezpečný uchovatel hodnoty. Odolává dokonce i ekonomickým krizím, během nichž akcie, dluhopisy, kryptoměny a další produkty padají strmě dolů. Přesně v těchto časech zlato stoupá na hodnotě (kupce vždy bez problémů najdete). Zlatý dukát tedy slouží jako velmi šikovné zabezpečení proti případným finančním potížím. Je vhodné i jako forma spoření pro děti.

Jak si nechat vyrobit zlatý dukát? Stačí kliknout na webové stránky e-shopu pod odkazem v první půlce článku. Ihned budete moci zvolit jméno i příjmení oslavence. Následně se před vámi objeví grafické vyobrazení toho, jak bude medaile vypadat.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články