Čtvrtek, 18 července, 2024
Home Rady a návody Přestaňte snít o krásné postavě, ale začněte na ní makat: Týdenní plán, který vám přestaví mysl a nastaví tělo

Přestaňte snít o krásné postavě, ale začněte na ní makat: Týdenní plán, který vám přestaví mysl a nastaví tělo

by svet zeny

Toužíte po sexy křivkách, ale stále se nacházíte v rovině tužeb? Přeměňte je na realitu. Tento jednoduchý plán vám v tom pomůže.

Sexy křivky jsou něco, po čem touží snad každá žena. Všechny chceme vypadat skvěle a líbit se okolí i sobě. A ta z nás, která tvrdí, že tomu tak není, si to většinou nechce přiznat. Podívejte se spolu s námi, na jednoduchý týdenní plán, který vás dostane do formy a zároveň i přestaví vaši mysl. A to, co je na tom celém nejlepší je fakt, že vám to zabere minimum času.

7 zázračných dnů
Tento sedmidenní plán je založen na detoxikaci organismu, harmonizování mysli a posílení těla. Na úvod je třeba začít změnou jídelníčku. Tak jak zřejmě předpokládáte, budete muset v tomto směru jít spíše střídmější cestou a bez odříkání to nepůjde.

Takže zapomeňte v první řadě na rafinovaný cukr, polotovary, mastná a smažená jídla a ochucené nápoje. Stopku má také hovězí a vepřové maso či mléčné výrobky. Váš jídelníček bude plný ovoce, čerstvé zeleniny, vlákniny a vitamínů.

  1. den

Snídaně: strouhaná mrkev s jablkem, med, rozinky
Oběd: bezvaječné těstoviny s mrkvovým salátem
Večeře: červenočervený salát s treskou

  1. den

Snídaně: vařené jáhly ochucené javorovým sirupem a fíky
Oběd: zeleninový vývar, pečený lilek s cuketou
Večeře: čerstvá rajčata, okurka a celozrnný chlebíček – přelité olivovým olejem

  1. den

Snídaně: jablko, banán med, ořechy
Oběd: špenát s vajíčkem a bata
Večeře: hrachová polévka

  1. den

Snídaně: ovesná kaše s malinami a borůvkami
Oběd: rýže s grilovanou zeleninou
Večeře: zeleninový vývar

  1. den

Snídaně: pohankové vločky se strouhaným jablkem
Oběd: tuňák na másle se zeleninou
Večeře: mrkvový salát

  1. den

Snídaně: jáhly, med, sušené švestky
Oběd: cuketové placky pečené na másle
Večeře: červená řepa s tuňákem

  1. den

Snídaně: strouhaná mrkev s jablkem
Oběd: grilovaná cuketa s bazalkou, rozmarýnem a parmazánem
Večeře: fazolové lusky
Změna nastavení začíná v hlavě
Co se týče vaší mysli, budete se muset daný týden nastavit na zpomalení. Ráno začněte meditací a pokračujte jógou. Vypijte si šálek mátového čaje a teprve potom pokračujte v povinnostech.

I když možná budete muset vstát o hodinku spíše věřte, že to za to stojí. Ranní rituály jsou klíčové, zejména z dlouhodobého hlediska. Tehdy totiž dokážete, mnohem víc než v běžné dny. A zároveň vás to motivuje jít dál a kupředu.

Pohyb jako neodmyslitelná součást rutiny
Nevyhnete se však také intenzivnímu pohybu. Ano, strava tvoří sice 80% úspěchu, ale zbytek dokážete vyformovat jen cíleně. Důležité je také to, jaké cviky si vybíráte.

Základní cviky, které byste v rámci tréninku měli implementovat

ranní jóga
běh
spinning
bříšáky
plank
výpady
vzpor na loktech
přitahování nohou k hrudníku
Skvělý model je fitko dvakrát až třikrát do týdne, případně v aktuální době intenzivní trénink doma, k tomu dvakrát běh a jednou plavání či kolo, případně skákání na švihadle. Ideální je tedy cvičit v průměru pět dní v týdnu.

Ano, víme není to nejméně, ale pokud chcete vypadat skvěle, bez pohybu to nepůjde. Dobré je posilovat břišní svalstvo, hýždě a stehna, plus samozřejmě ruce. Tyto partie se totiž stářím stávají nejkritičtějšími. Pokud spojíte jídelníček, cílený trénink a zacílíte se i na svoji mysl, uvidíte, že výsledky se dostaví. Asi mnohem dříve, než jste předpokládali.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články