Neděle, 19 května, 2024
Home Rady a návody Potřebujete rychle a levně rozšířit své výrobní prostory? Víme, jak na to

Potřebujete rychle a levně rozšířit své výrobní prostory? Víme, jak na to

by svet zeny

Vlastníte výrobní firmu a daří se vám skvěle? V takovém případě dříve či později narazíte na velmi výrazný problém – nedostatek kapacit. Přece jen máte stále více zákazníků i zakázek, ale pouze omezené prostory. Jak tento problém snadno vyřešíte?

Ocelová hala

Zapomeňte na složitý, zdlouhavý a drahý proces výstavby betonové haly. Mnohem výhodnějším řešením jsou ocelové haly. Proč?

Přece jen se bavíme o plně montované konstrukci, kterou lze rozebrat/sestavit během několika málo dní. Hodí se jako zemědělská, skladová, průmyslová, ale klidně i administrativní budova. V tomto ohledu se vyplatí zmínit například produkty od známých poskytovatelů z firmy OK – ocelové konstrukce.

Ti se specializují právě na takové haly. Samozřejmě nezajišťují jen samotnou ocelovou kostru. Poradí si i s kompletním opláštěním v podobě PUR panelů, panelů s minerální vatou, trapézovými plechy a fasádními systémy. Díky tomu budete moci svůj nový prostor používat v jakémkoliv počasí i ročním období.

Kompletní projekt

Zmínění odborníci za vás zároveň zařídí i architektonickou studii, během níž zpracují několik různých typů haly. Vy si pak vyberete ten nejvhodnější. Následně přichází na scénu projekt pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, statické posouzení nosnosti konstrukce a výrobní dokumentace. Vy tak nemusíte hnout ani prstem. Budete jen přihlížet, jak vám rostou nové výrobní prostory.

Společnost OK si hravě poradí i s dílčími pracemi. Realizuje například požární žebříky z oceli, schodiště, ocelové přístřešky, brány, branky, zábradlí a řadu dalších produktů.

Zajímá vás, na kolik taková ocelová hala vyjde a za jak dlouho bude hotová? V tom případě navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy a přečtěte si dostupné informace.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články