Neděle, 19 května, 2024
Home Rady a návody Chcete ušetřit na manipulační technice do skladu? Známe super řešení!

Chcete ušetřit na manipulační technice do skladu? Známe super řešení!

by svet zeny

Zařizujete nebo zrovna modernizujete svůj skladový prostor? V takovém případě budete potřebovat spolehlivou manipulační techniku. Ta sice není zrovna levná, ale z dlouhodobého hlediska si na sebe vydělá. To samozřejmě platí v situaci, kdy vyberete vhodné typy. Jaké jsou pro vás ideální?

Ušetřete klidně i stovky tisíc

Sháníte manipulační vozíky? Pak si budete muset ze všeho nejdříve vybrat vhodné dodavatele. Spoléhejte se raději na zavedené a ověřené společnosti, které už mají své jméno.

Dobrým příkladem jsou třeba výrobci ze společnosti EUROlift CZ. Ti se ve svém oboru pohybují od roku 1991, přičemž v současnosti patří mezi největší dodavatele manipulační techniky v naší zemi.

V jejich inventáři najdete vysokozdvižné vozíky (dieselové, plynové, manuální a elektrické), stejně jako ručně poháněné paletové vozíky a motorem poháněné nízkozdvižné vozíky. Ve všech případech si budete moci vybrat z desítek odlišných variant – od nejskromnějších až po velké a těžké kusy.

Rozhodně nemusíte utrácet pouze za zbrusu novou techniku. Stejně tak si můžete pořídit i již použité produkty. Problémem není ani finanční či operativní leasing. Potřebujete vozík pouze na krátkou dobu? Pak oceníte spíše krátkodobý pronájem.

Komplexní péče

Koupí techniky spolupráce s danými odborníky nekončí. Moc rádi vám nabídnou i pravidelné technické prohlídky, revize LPG a v případě nutnosti i opravy. Chcete-li si techniku opravovat sami, pošlou vám potřebné díly pomocí kurýrní služby.

Co ještě dodat? Podívejte se na nabídku daných odborníků pod výše vloženými odkazy. V přehledných kategoriích najdete desítky produktů s nejrůznějšími specifikacemi. Po rozkliknutí odkazu na jednotlivý druh každého vozíku se před vámi objeví kompletní výčet důležitých informací, takže budete v obraze.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články