Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Všechno, co bychom podle mužů měli dělat při sexu: Takto vypadají jejich reálné touhy

Všechno, co bychom podle mužů měli dělat při sexu: Takto vypadají jejich reálné touhy

by svet zeny

Téma mužů a sexu je u žen vždy velmi diskutováno. Víte ale po čem chlapi opravdu touží? Nám opravdu velmi otevřeně prozradili, co bychom v posteli měli dělat, pokud si chceme zajistit vášeň z dlouhodobého hlediska. Pokud tedy chcete aby jiskra mezi vámi tak brzy nevyhasla, nechte se inspirovat jejich tipy jak je rozvášnit.

Aktivita v posteli
„Víte co je úplně nejhorší? Žena, která je v sexu pasivní. Takže pokud mám aktivní holku v posteli jsem v sedmém nebi. Není nad to. Pokud se o mě zajímá, dává mi najevo, že ji přitahuji, celkově to mění atmosféru při sexu. Prvadou však je, že alespoň z mé zkušenosti to dělá minimum žen. Většina očekává, že všechno v tomto směru je na našich bedrech. To je ale omyl.“ (Patrik, 33)

Experimentování
„Pro mě je experimentování v sexu něco po čem jsem vždy toužil, ale dosud jsem měl spíše po svém boku puritánky. Ženy, kterým se v tomto směru nic nechtělo, byly spíše pasivní a nerady zkoušely nové věci. Ale z mého pohledu by se žena měla snažit o to, aby v nás vzbuzovala zvědavost. A právě toho lze dosáhnout tím, že bude sama od sebe chtít zkoušet něco nového. A je jedno, jestli je člověk ve vztahu rok nebo deset.“ (Ivan, 30)

Plnění tužeb
„Víte, co by měly podle mě ženy dělat v posteli? Plnit nám touhy. Velké množství žen je takových, že se jim nic nechce. Tváří se jako kdybychom je obtěžovali, pokud navrhneme něco nestandardního. A pokud jim nebodaj řekneme, co si představujeme, překroutí očima. Takže pro mě je určitě tohle na prvním místě. Obyčejné plnění tužeb a představ. Které jen tak mezi řečí, nemusí být vůbec zvrácené.“ (Alan, 29)

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články