Čtvrtek, 18 července, 2024
Home Bydlení Udělejte ze své zahrady místo plné zábavy

Udělejte ze své zahrady místo plné zábavy

by svet zeny

Mít zahradu je požehnání. Abyste na ní ovšem s celou rodinou rádi trávili čas, musíte ji také odpovídajícím způsobem vybavit. Možností je celá řada, každý si najde něco, co ho zaujme. Takže čím svou zahradu vybavíte vy?

Pokud ještě nevíte, máme pro vás několik návrhů v různých cenových relacích.

Zahradní domky pro nejrůznější využití

Takovým vděčným doplňkem jsou rozhodně zahradní domky. Existuje jich spousta typů a dají se využít na tisíc způsobů. Můžete je používat na nářadí, jako přístřešek pro auto nebo prostě jako zahradní chatku, ve které ubytujete návštěvu.

Skleník nebo pařeniště

Máte zahradu především pro pěstování domácího ovoce a zeleniny? Tak je na čase jim vytvořit trošku přívětivější prostředí ve skleníku nebo pařeništi. Vůbec vám nemusí zabrat čtvrtku zahrady, dají se sehnat i menší velikosti.

Sauny a zahradní wellness

Co byste řekli na takové malé domácí wellness? Může být právě na zahradě. Na zahradě je možnost postavení samostatně stojící sauny, nebo třeba vířivky. Saunu lze určitě provozovat celoročně a vířivku téměř také. Ostatně voda v ní je teplá, takže se nemusíte příliš otužovat, abyste do ní vlezli, i když jsou venkovní teploty nižší.

Dětská hřiště

Samostatnou kategorií jsou dětská hřiště. Tady jsou možnosti nespočetné od skluzavek přes houpačky až po pískoviště. Pořídit se dají i celé sestavy, dokonce je možné dokupovat je postupně, takže nemusíte dělat velkou investici hned na začátku. I na tu nejmenší zahradu se určitě vejde aspoň houpačka, tak to promyslete. Děti budou nadšené.

Workout hřiště

Workout hřiště je vlastně takovým hřištěm pro dospělé. Nebaví vás cvičit zavření v posilovně? Chcete ušetřit za vstupy do posilovny? Venkovní workoutové hřiště na vaší zahradě je skvělým řešením.

Všechno výše jmenované a ještě mnoho dalších prvků najdete v e-shopu Skluzavky.cz.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články