- Reklama -peníze

Moderní okna i pro tradiční rodinné domy

Dům se šikmou střechou má v našich končinách dlouhou tradici a stále se k němu přiklání poměrně velké množství lidí. I rodinný dům se šikmou střechou lze však doplnit moderními prvky. Kombinace šikmé střechy s elegantními okny ve stylovém provedení zaujme každého kolemjdoucího.

Plastová okna už nemusí být jen bílá. Díky laminaci si okno jednoduše nakombinujete a sladíte se svojí fasádou či střechou. Ke střešní krytině v tmavém odstínu se dokonale hodí okna v antracitové barvě či v některém ze šedých odstínů. Sáhněte po plastových oknech INCON DESIGN v šedé laminaci a vdechněte svému tradičnímu domu kousek originality. V interiéru může okno i nadále zůstat bílé, což usnadňuje výběr vnitřního zařízení domu.

Klasika v moderním provedení
INCON DESIGN je plastové okno s nejtenčí exteriérovou hranou na trhu, které je k nerozeznání od hliníkových oken, přičemž si zachovává cenovou dostupnost plastových oken. Oceníte jeho skvělé tepelněizolační vlastnosti i 4x vyšší odolnost proti vypáčení díky třem bezpečnostním bodům ve standardu. Vyznačuje se snadnou údržbou a s izolačním trojsklem poskytuje základ úsporného bydlení.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat