Úterý, 18 června, 2024
Home Bydlení Inovace, která brilantně udrží toaletu čistou a voňavou

Inovace, která brilantně udrží toaletu čistou a voňavou

by svet zeny

Přichází konec týdne a vy už přemýšlíte nad víkendem. Těšíte se na volné chvíle s rodinou či přáteli, avšak myšlenka vám zabloudí i na každotýdenní úklid vaší domácnosti, která patří do méně oblíbených aktivit právě vytouženého víkendu. Mytí toalety je asi ta nejnepříjemnější činnost, které se nevyhnete, ale umíte si ji usnadnit.

Nové extra účinné WC bloky Bref Brilliant Gel All in 1 díky speciální gelové technologii každým spláchnutím vaši toaletu nejen důkladně čistí, ale také chrání před usazováním nečistot a vodního kamene.

Už vás nebaví neustále vyměňovat rychle utrácející se wc bloky, ve kterých po pár spláchnutích téměř nic nezbude? Bref Brilliant gel se uvolňuje ze spodní strany košíčku a tak působí déle než nový. Zároveň se vám stará o čistotu a svěžest vaší toalety o 20 %* spláchnutí více.“ Obávat se již nechtěných zachycených zbytků po spláchnutí z toaletního papíru nemusíte, jelikož košíček wc bloku má hladkou strukturu.

Brilliant gel gelové osvěžovače Bref

Košík tohoto prémiového produktu je dokonce vyroben z recyklovaných plastů a velká část celého obalu je recyklována i recyklovatelná. Prémiové WC bloky Bref Brilliant gel si můžete zakoupit ve třech vůních: Arctic Ocean, Spring Rain a Magic Breeze a ve třech velikostech: Single/Duo/Trio.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články