Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Část na těle, která odhalí váš skutečný věk: Změňte to, na kolik vypadáte a uberte si léta

Část na těle, která odhalí váš skutečný věk: Změňte to, na kolik vypadáte a uberte si léta

by svet zeny

Skutečný věk je jen číslo. Prostřednictvím správné péče o pleť dokážete toto číslo zvrátit ve svůj prospěch. Chcete vědět, v čem to je celé ukryto?

Oblast, na kterou mnoho žen v péči o pleť zapomíná, je krk a dekolt. Zatímco v případě tváře se jim daří zvrátit boj s časem, oklamat dekolt není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Naštěstí, věda a výzkum se hýbe dopředu rychlostí blesku a dnes máme k dispozici jedinečné krémy s revolučními vlastnostmi v boji proti stárnutí. I když se v současnosti vede mnoho diskusí o tom, že věk ženy a vzhled by se tolik neměly řešit, faktem je, že nikdo z nás nechce stárnout.

Protivráskový krém na krk a dekolt
Protivráskový krém na krk a dekolt od àla Palla. Patentované látky Italine® G, s obsahem oleje arabské kávy a extraktu z hroznů, a Akosky® Apium, s obsahem extraktu kmenových buněk celeru, spolu s konopným olejem, výtažky z Aloe vera, ženšenu, měsíčku, více vitamíny a hydratačním komplexem Lactil příznivě na produkci kolagenu, hydrataci, elasticitu a pevnost pokožky.

Krém je určen pro všechny typy pokožky, především pro zralou pleť se sklony dehydratované pleti a se sklony k hromadění tuku v oblasti krku.

Liftingový pocit od poprsí po bradu
Hedvábná esence na krk a dekolt z řady Cellular Performance od Sensai vám zajistí liftingový pocit od poprsí po bradu, kde často začíná stárnutí pokožky. Relaxační orientální vůně uvolní napětí v těle. Výsledkem je pevnější, hedvábnější pokožka a poprsí již za pár dní. Díky tomuto výsledku a pocitu pozvednete svou krásu na jinou úroveň.

Zpevňující krém na krk a dekolt
Zpevňující krém na krk a dekolt Neck Cream od Sisley Paris s okamžitým účinkem bojuje s přibývajícími léty, které nemusí být na tak jemné pleti, jakou je krk a dekolt vidět. Viditelně zpevňuje krk a dekolt, minimalizuje jemné vrásky a projevy stárnutí. Zároveň pozvedá kontury krku a dekoltu. Jemná bohatá textura je vhodná k masírování a neucpává póry.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články