Čtvrtek, 18 července, 2024
Home Rady a návody Nový náhradní díl? Ne, repasovaný!

Nový náhradní díl? Ne, repasovaný!

by svet zeny

Nemáte na novou zemědělskou či stavební techniku? Je nad vaše finanční možnosti i nový náhradní díl? Vždyť ho nepotřebujete. Skvěle poslouží i ten repasovaný.

Šetřit dnes musí všichni, zemědělce a stavebníky nevyjímaje. A proto se o svou zemědělskou techniku či jakékoliv jiné nákladní vozidlo musí starat tak, aby jim dlouho sloužilo. Péče o zemědělské stroje, jako jsou traktory, secí stroje a nákladní vozidla se v mnohém shoduje s péčí o jakékoliv jiné vozidlo včetně toho osobního. Zemědělskou techniku je třeba udržovat v čistotě, pravidelně vyměňovat a doplňovat veškeré provozní kapaliny a v pravidelných intervalech jí poskytovat nezbytný servis. K tomu ji používat jen k účelům, k nimž slouží, nepřetěžovat (například nadmírou nákladu) a v případě jakékoliv poruchy okamžitě zasáhnout.

Proč kupovat nové, když to není třeba?

I při sebelepší péči se samozřejmě může stát, že nějaký díl vypoví svou službu a je třeba ho vyměnit. Dobrou zprávou je, že nemusíte kupovat hned nový. Mnohdy je postačí jen opravit, nebo použít díl repasovaný, tedy opravený a plně funkční. Na opravy a prodej repasovaných náhradních dílů pro zemědělskou techniku se specializuje například společnost BVM s.r.o. V jejím portfoliu najdete repasované náhradní díly Zetor, Tatra, Karosa, Avia, Liaz, Desta stejně jako díly vybraných zahraničních značek.

Nové? Nikoliv, jen opravené

Na eshopu bmv.cz tak seženete vše, co váš pomocník při práci potřebuje. Hydromotory, hydraulické zvedáky, tlumiče, palivová čerpadla, vzduchové agregáty, těsnění, osvětlení, filtry, klínové řemeny, čerpadla a spoustu dalších dílů. Samotné opravy provádí ve spolupráci s ověřenými partnery s důrazem na tu nejvyšší možnou kvalitu, ať již se jedná o jejich funkčnost či trvanlivost. Nepodceňuje ale ani vizuální stránku věci. Opravený traktor tak po jejím zásahu může vypadat jako nový.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články