Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Dignus: seznamte se s tímto užitečným softwarem

Dignus: seznamte se s tímto užitečným softwarem

by adminvito

Možná si budete říkat, že na trhu neexistuje velké množství specializovaných softwarů, které jsou určeny primárně vzdělávacích zařízením. Opak je ovšem pravdou, protože v posledních několika letech dochází k velké popularizaci informačních systémů pro školky. Jedním z nich je i Dignus vyvinutý před několika lety a nyní patřící k nejpoužívanějším programům v mateřských školách i dětských skupinách.


Přidejte se k nám a rozvíjejte své dovednosti. Nabídka zaměstnání software engineer je zde!


Klíčové funkce aplikace

Webová aplikace Dignus byla v minulosti velmi populární, nicméně nyní dochází k jejímu přejmenování. Změny názvu se ovšem vůbec nemusíte obávat, protože se nejedná o nic jiného než o administrativní rozhodnutí, které nemá na funkčnost informačního systému žádný vliv. Stále totiž disponuje řadou užitečných funkcí, jako je například evidence docházky a omluvenek, online třídní kniha nebo nejdůležitější statistiky týkající se vedení mateřské školy či dětské skupiny.

Proč si software pořídit?

Obrovskou výhodou této specializované aplikace jsou samotní vývojáři. Ti si totiž rozumí nejenom se zdrojovými kódy, ale mají velký přehled také v provozu mateřinek. Díky tomu byli schopni vytvořit optimální software, který řeší skutečné problémy. Jedná se tedy o šikovného pomocníka každého ředitele, učitele i hospodářky mateřské školy. Samozřejmostí je pak neustálý vývoj a reakce nejenom na chyby, ale také na moderní trendy v oblasti vzdělávání.

Efektivní komunikace

Další velkou výhodou softwaru pro mateřinky je možnost online komunikace s rodiči. Díky tomu vám odpadnou hodiny strávené psaním jednolitých a nudných emailů, v nichž zákonným zástupcům sdělujete nejdůležitější informace o výletech nebo provozu mateřinky. Komunikace je samozřejmě oboustranná, takže rodiče vás již nemusí nahánět telefonem, protože vám jednoduše napíší zprávu týkající se například omluvenky dítěte na další den.

Pořízení specializovaného informačního systému se opravdu vyplatí. Nejedná se o nijak výraznou investici, takže byste se nad ní měli minimálně zamyslet.

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články