Úterý, 18 června, 2024
Home Rady a návody Jak vyčistit a udržet telefon v dobrém stavu

Jak vyčistit a udržet telefon v dobrém stavu

by adminvito

Telefon se může zdát jako něco, co moc údržby nepotřebuje. A asi je to i pravda, údržba telefonu není náročná, ale není ani nulová. A také je levnější než oprava telefonu, když se rozbije. Pojďte se s námi podívat, co všechno je potřeba dělat, aby váš telefon zůstal v top stavu!

Čištění:

Vnější strana: Měkkým hadříkem navlhčeným destilovanou vodou otřete displej a kryt telefonu. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky ani rozpouštědla, která by mohla displej poškodit.Porty: Pomocí vatového tamponu namočeného v isopropilu vyčistěte nabíjecí port, sluchátkový konektor a reproduktory. Dávejte pozor, abyste do portů nezatlačili žádné nečistoty.Displej: Pro odstranění otisků prstů a skvrn z displeje použijte jemný mikrovláknový hadřík.

Údržba:

Použijte ochranné pouzdro: To ochrání váš telefon před poškrábáním, nárazy a pády. Vyberte si pouzdro, které je vyrobené z kvalitního materiálu a které dobře padne na váš telefon.Aplikujte na displej ochrannou fólii: Ochranná fólie na displej ochrání displej vašeho telefonu před poškrábáním a prasklinami.Vyvarujte se extrémním teplotám: Nenechávejte svůj telefon na přímém slunci nebo v horkém autě. Vyhněte se také používání telefonu v extrémně chladném prostředí. Škodí to baterii.Pravidelně aktualizujte software: Pravidelné aktualizace softwaru vašeho telefonu ho pomohou udržet v bezpečí a optimalizovat jeho výkon.Zálohujte svá data: Pravidelně zálohujte svá data na cloudové úložiště nebo do počítače. V případě, že vám telefon ukradnou nebo se poškodí, budete mít svá data v bezpečí. Oprava telefonů je samozřejmě možnost, ale i při ní se vám mohou data ztratit.No a pokud se v údržbě něco nevydaří, nebo s ní jen budete potřebovat poradit, stavte se na pobočku servisu Mirotel v Praze nebo Pardubicích, kde vám rádi na počkání pomohou! Oprava mobilních telefonů je jejich denní chleba. A když budete chtít, aplikují vám na něj i zmíněnou ochrannou fólii. 

Další články autora

Objektiv 24 je nezávislý magazín. Nepodléháme žádným politickým ani ekonomickým tlakům a naším cílem je informovat vás objektivně a pravdivě.

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články